03.09.2018

На Миколаївщині не припиняє горіти сухостій

43З початку поточного року на відкритих територіях Миколаївщини зареєстровано 1183 пожежі, з них 67 – в лісових масивах.

Лише за минулий тиждень зафіксовано 141 пожежу сухої трави, сміття, чагарників та хвойної підстилки. Зокрема, в лісових масивах зареєстровано 8 пожеж: 4 — в Баловно-Матвіївському урочищі Центрального району м. Миколаєва, інші — у Вознесенському, Новоодеському та Очаківському районах на загальною площею 7 га.

Цими вихідними підрозділи Миколаївського обласного гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту 25 разів залучались до гасіння пожеж на відкритих територіях. Зокрема, 2 вересня, на території садово-виноградного товариства “Альбатрос” Миколаївського району, полум’я з сухої трави перекинулось на дачний будинок. В свою чергу, на вул. Прибузькій м. Миколаєва внаслідок пожежі сухостою горів неексплуатований житловий будинок, в с. Григорівка Новобузького району рятувальникам 20 Державної пожежно-рятувальної частини вдалось врятувати приватний житловий будинок та літню кухню, які мало не зайнялись через суху траву.

На всі випадки забезпечено оперативне реагування підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Шановні громадяни! Незважаючи на те, що на календарі осінь, за вікном залишається панувати спекотне літо. Кількість пожеж поки-що не набуває від’ємних позначок, а в суміші з людською недбалістю лише зростає. На сумління наших громадян не впливає ні профілактична робота рятувальників, ні їдкий дим, який поширюється на сотні кілометрів від осередку горінь та шкідливо впливає на організм.

Пам’ятайте, під час відвідування екосистем не бажано використовувати відкритий вогонь, забороняється кидати на землю непогашені недопалки та цигарки. Окрім цього від нього страждають цілі сімейства ні в чому не винних тварин. У разі екстреної ситуації звертайтеся за номером Служби порятунку “101”!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *