06.12.2018

На Миколаївщині припинено незаконну реалізацію пально-мастильних матеріалів на суму понад 850 тис. гривень

IMG-8333f8d661df753f6dcbeffacdf5ba8a-VУ ході проведення операції «Акциз-2018» співробітниками податкової міліції Миколаївської області, під процесульним керівництвом прокуратури Миколаївської області виявлено черговий факт зберігання та реалізації незаконно виготовлених пально-мастильних матеріалів.

Про це повідомив начальник оперативного управління ГУ ДФС у Миколаївській області Володимир Федорук.

За його словами, у рамках досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст.204 Кримінального Кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) проведено санкціоновані обшуки за місцем зберігання та реалізації незаконно виготовлених пально — мастильних матеріалів.IMG-24a58e9366a267e878b19f986df526f2-V

За результатами проведених обшуків із незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання уповноваженому підприємству дизельне пальне та скраплений газ у кількості 17 тис. літрів на загальну суму понад 400 тис. грн., а також обладнання для незаконного зберігання та збуту пально-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю 450 тис. гривень.

Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну орієнтовну суму понад 850 тис. гривень.

На даний час відібрано зразки пального, з метою їх дослідження щодо відповідності вимогам ДСТУ, а також вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене пальне. Тривають подальші слідчі дії.

Володимир Федорук зазначив, що Головним управлінням ДФС у Миколаївській області посилюється робота щодо очищення регіону від незаконних товаропотоків пально-мастильних матеріалів та виявлення правопорушників, які намагаються збагачуватися за рахунок держави.

У своїй роботі ДФС Миколаївщини розраховує на активну підтримку громадськості та звертаються з проханням до небайдужих громадян допомогти виявити та притягнути до відповідальності порушників закону, які загрожують інтересам мешканців Миколаївщини та добробуту регіону.

Про відомі факти незаконного обігу пально-мастильних матеріалів просимо повідомляти Головне управління ДФС у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6, або за телефоном: (0512) 50-18-41.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *