10.08.2018

На Миколаївщині продовжують перевіряти перевізників

12Впродовж трьох тижнів, з 23 липня, на Миколаївщині й інших областях України триває проведення комплексу цільових заходів під умовною назвою «Перевізник».

Основною метою яких є профілактика та зниження аварійності і тяжкості її наслідків на пасажирському транспорті, дотримання перевізниками та водіями вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.

 

Станом на 10 серпня правоохоронцями оглянуто 1223 транспортних засоби, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів та виявлено 46 порушень законодавства, допущених водіями транспортних засобів, які задіяні для перевезення пасажирів, за якими складені відповідні адміністративні матеріали. З них: за керування транспортними засобами, що використовуються для перевезення пасажирів, які не пройшли обов’язковий технічний контроль – 1, перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 10, порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 4, відхилення від визначеного маршруту руху, незаїзд на автостанцію – 11, інші порушення ПДР – 20.

One Response to На Миколаївщині продовжують перевіряти перевізників

  1. Татьяна says:

    А не хотите проверить 23 маршрут на предмет «перевезення пасажирів понад встановлену кількість»
    КАЖДЫЙ РЕЙС ДВЕРЬ НЕ ЗАКРЫВАЕТСЯ,НАРОДУ БИТКОМ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *