04.08.2018

На Миколаївщині продовжують перевіряти перевізників

42В рамках комплексу цільових заходів під умовною назвою «Перевізник» з метою профілактики та зниження аварійності на дорогах регіону поліцейські груп реагування патрульної поліції спільно з автопатрулями Управління патрульної поліції та співробітниками Укртрансбезпеки продовжують перевіряти транспортні засоби перевізників.

А саме: технічний стан, справність аварійних виходів, розташування місць для сидіння пасажирів, зберігання транспорту за визначеним місцем їхньої стоянки, а також здійснення відповідними організаціями передрейсового контролю.

43

Від початку відпрацювання правоохоронцями оглянуто 779 транспортних засоби, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів та виявлено 28 порушень законодавства, допущених водіями транспортних засобів, які задіяні для перевезення пасажирів, за якими складені відповідні адміністративні матеріали. З них: за керування транспортними засобами, що використовуються для перевезення пасажирів, які не пройшли обов’язковий технічний контроль – 1, перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 6, порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 3, відхилення від визначеного маршруту руху, не заїзд на автостанцію – 3, інші порушення ПДР – 15.

44

Поліція звертається до мешканців Миколаєва та області з розумінням поставитися до відпрацювань і тих незначних незручностей, які вони можуть мати для населення, адже правоохоронці працюють задля безпеки громадян.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *