30.09.2018

На Миколаївщині проходитиме місячник добровільної здачі зброї

 

b8c275d0241dacf11e79968b908492fe76cc3d3dЗ метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу Національною поліцією України з 1 по 31 жовтня 2018 року проводитиметься місячник добровільної здачі.

Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності.

Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до органів та підрозділів Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Просимо врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Миколаївській області або дільничних офіцерів поліції в місцях вашого проживання або тимчасового перебування.

Поліція звертається до громадян та нагадує, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які  можуть трапитись, як з дорослими громадянами, так і з  неповнолітніми. Також, якщо ви володієте інформацією щодо осіб, які можуть зберігати зброю, набої, чи інші вибухові речовини – повідомляйте про це до поліції за номерами телефонів територіальних відділів поліції або 102.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *