24.09.2018

На Миколаївщині прокурори перевірили стан дотримання конституційних прав засуджених осіб

42409332_2286141294941457_4371591080223703040_n

З метою нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, 20 вересня 2018 року, заступник керівника Первомайської місцевої прокуратури Володимир Мельничук та начальник Арбузинського відділу Первомайської місцевої прокуратури Микола Довбня відвідали Державну установу «Арбузинська виправна колонія № 83».

На даний час у державній установі утримуються 392 осіб, які засуджені за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

У супроводі керівництва колонії здійснено обхід території установи, камер дисциплінарного ізолятора, приміщень камерного типу, прогулянкових двориків, місць несення служби та відпочинку, їдальню установи, промисловий комбінат, гуртожитки відділень соціально-психологічної служби.

Також заступник керівника місцевої прокуратури та начальник відділу провели особистий прийом засуджених, цікавився умовами їх перебування в установі, а саме – умовами праці, дозвілля, а також організацією харчування та медичного забезпечення. Найбільш поширені питання, які ставили засуджені, стосувались порядку оскарження судових рішень та процедуру зняття та погашення судимості.

На всі запитання засуджених прокурори надали вичерпні змістовні роз’яснення.

За результатами відвідування було обговорено підсумки роботи установи та обговорено плани подальшої роботи щодо дотримання в установі вимог чинного законодавства.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *