06.08.2018

На Миколаївщині розшукали неповнолітнього, який втік з табору

19193bd0db1d6548e17766c5dce78e3c59bfcac64976f3 серпня до поліції Березанського району звернулися працівники дитячого оздоровчого табору що розташований у с. Рибаківка та повідомили, що 16-річний вихованець школи-інтернату, який перебуває у них на оздоровлені, самовільно залишив територію закладу.

Протягом доби оперативники Березанського відділення Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області знайшли мандрівника у Кривоозерському районі та повернули до оздоровчого центру.

Зі слів неповнолітнього, йому набридло відпочивати, про що він неодноразово повідомляв вихователям та адміністрації оздоровчого центру, тому й вирішив одного дня покинути територію табору та податися до бабусі.

З неповнолітнім та адміністрацією дитячого закладу відпочинку поліцейські провели профілактичні бесіди про неприпустимість такої поведінки підлітками, можливі небезпечні фактори, які можуть виникати, коли діти залишаються без нагляду дорослих, а також про необхідність посилення контролю з боку відповідальних осіб.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *