10.01.2019

На Миколаївщині суд відмовився визнавати угоду про винуватість підсудного

dec804e6b905eb53c5c691c32f42775eСуд відмовив у затвердженні угоди про визнання винуватості у справі щодо чоловіка, обвинуваченого у придбанні обладнання та прекурсорів для виготовлення психотропних речовин.

Про це інформує прес-служба Центрального районного суду м. Миколаєва.

 

До Центрального районного суду м.Миколаєва надійшов обвинувальний акт щодо 24-річного місцевого мешканця, обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.311, ч.3 ст.313 КК України.

Відповідно до матеріалів обвинувального акту, чоловік незаконно придбав та зберігав за місцем мешкання обладнання для виготовлення психотропних речовин. Окрім цього, останній обвинувачується у незаконному придбанні та зберіганні, в особливо великих розмірах, прекурсорів, з метою їх використання для виробництва психотропних речовин.

Обвинувальний акт надійшов з угодою про визнання винуватості, укладеною між прокурором та обвинуваченим.

Зазначене кримінальне провадження розглядалось колегією суддів у складі Галини Подзігун, Івана Дірка, під головуванням Сергія Медюка.

Дослідивши матеріали, суд дійшов висновку, що зазначена угода не підлягає затвердженню, оскільки не відповідає вимогам кримінального та кримінального процесуального законодавства.

За такого, колегія суддів постановила відмовити в затвердженні угоди про визнання винуватості укладеної між прокурором і обвинуваченим та повернути обвинувальний акт прокурору.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *