23.10.2018

На Миколаївщині судитимуть чоловіка, який ловив рибу, занесену до Червоної книги України

1(2159)

У п’ятницю, 19 жовтня 2018 року за належного процесуального керівництва Миколаївської місцевої прокуратури №1 та на підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів, 62- річному жителю міста Херсона, який здійснював підприємницьку діяльність на території  Очаківського району, повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 249 КК України.

Тобто у незаконному зайняття рибним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
За інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 1

Під час досудового розслідування встановлено, що група громадян упродовж  2017 року, під прикриттям начебто законної підприємницької діяльності, здійснювала незаконне видобування заборонених для вилову водних живих біоресурсів, у тому числі занесених до Червоної книги України, спричинивши при цьому шкоду рибним запасам України в розмірі понад 800 тис. грн.

Зокрема, під час санкціонованих обшуків правоохоронцями вилучено заборонені знаряддя і засоби лову та незаконно добуті водні ресурси, серед яких 9 особин севрюги звичайної, 9 особин катрана, 27 особин калкана чорноморського, 497 особин камбали-глоси, 67 штук крабів виду «трав’яний», а також 100 штук крабів виду «кам’яний», які занесені до Червоної книги України.2(1866)

Найближчим часом іншим фігурантам справи також буде повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 249 КК України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *