14.09.2018

На Миколаївщині триває операція «Перевізник»

pp

Нагадуємо, що з 23 липня на Миколаївщині й в інших областях України триває комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник». Основною метою є профілактика та зниження аварійності і тяжкості її наслідків на пасажирському транспорті, дотримання перевізниками та водіями вимог правил дорожнього руху й правил перевезення пасажирів.  

Станом на 14 вересня правоохоронці оглянули 3854 транспортних засоби, що використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів та виявили 506 порушень законодавства, допущених водіями транспортних засобів, задіяними до перевезення пасажирів, за якими складені відповідні адміністративні матеріали.

ppp

З них: за керування транспортними засобами, що використовуються для перевезення пасажирів, які не пройшли обов’язковий технічний контроль – 15, перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 104, порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 19, відхилення від визначеного маршруту руху, не заїзд на автостанцію – 192, інші порушення ПДР – 152 та інше. 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *