22.10.2018

На Миколаївщині відбулася акція «Walk for Freedom / Хода за свободу»

image (1)

18 жовтня 2018 року у Європейський день боротьби з торгівлею людьми в м. Миколаєві на розі вулиці Соборної та проспекту Центрального відбулася загальнонаціональна інформаційна кампанія.

Повідомляє Миколаївська облдержадміністрація.

Вона проходила з метою привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, надання роз’яснення громадянам про види і форми цього злочину, а також шляхи надання підтримки і допомоги потерпілим.

Цей захід не є протестом – це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Минулого року до акції приєдналось 400 міст у 50 країнах світу. На Миколаївщині 2018 року до цієї благородної акції долучаються усі міста та районні центри.

Акція проведена під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки представництва неурядової громадської організації А21, організації з безпеки та співробітництва в Європі, міжнародної організації з міграції та місцевих адміністрацій.

У заході взяли участь усі небайдужі громадяни, волонтери, громадські організації, студенти, безробітні, які перебувають на обліку в службі зайнятості, задля об’єднання зусиль для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *