24.08.2018

На Миколаївщині вода забрала життя необережного чоловіка

59Через спекотну погоду, яка на жаль, затрималась на території нашої області, громадяни все частіше шукають порятунку у прохолодних водоймах, інколи зовсім забуваючи елементарні правила безпеки. І така поведінка все частіше призводить до трагедій.

Лише минулої доби, 23 серпня на вул. Центральній с. Кінецьпіль Первомайського району у водонакопичувач, який знаходився поблизу приватного домоволодіння,  через власну необачність потрапив чоловік 1973 р.н.

Для вилучення тіла загиблого залучалось відділення 23 Державної пожежно-рятувальної частини на спецавтомобілі САРМ-В. Обставини події з’ясовували співробітники правоохоронних органів.

Шановні громадяни! Пам’ятайте – порушення правил безпеки на воді призводить до трагічних наслідків. За жодних умов не можна купатися в незнайомих та не обладнаних для цього належним чином місцях. Небезпечно заходити у воду в нетверезому стані, пірнати з мостів, на мілководді та після тривалого перебування на сонці. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді, контролюйте ігри дітей. Розраховуйте свої сили та не запливайте далеко, уникайте води зі швидкою течією.

Запам’ятайте усім відомий вислів: «Вода не пробачає помилок!»

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *