28.08.2018

На Миколаївщині засудили організатора «домашнього» наркопритону

31Первомайською місцевою прокуратурою в суді доведено провину раніше судимого 20-річного жителя міста Первомайська у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 317 КК України — надання приміщень для вживання наркотичних засобів.

Злочинна діяльність зловмисника була викрита правоохоронними органами Первомайського району у лютому 2018 року. У ході проведення санкціонованого судом обшуку за місцем  проживання, правоохоронці викрили зловмисника та його друзів безпосередньо під час  вживання ними наркотичних засобів.

За результатами проведення чисельних хімічних експертиз організатору наркопритону 6 березня поточного року оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. В подальшому, 22 березня, за наслідками досудового розслідування обвинувальний акт  скеровано до суду.

Завдяки чіткій позиції державного обвинувача та достатній доказовій базі провину зловмисника доведено у повному обсязі та судом ухвалено обвинувальний вирок — 20-річного хлопця визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 317 КК України, та призначено реальне покарання у вигляді позбавлення волі строком 4 роки 1 місяць.

За інформацією Первомайської місцевої прокуратури

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *