04.08.2018

На Миколаївщині затримали Інтернет-шахрая

1359bbdb46db4bfЗ урахуванням зібраних у кримінальному провадженні беззаперечних доказів, Снігурівським відділом Баштанська місцева прокуратура Миколаївської області повідомлено про підозру 27-ми річному жителю м. Снігурівка у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки)

У ході досудового розслідування встановлено, що зловмисник розміщував на сторінках Інтернет-ресурсів оголошення про продаж одягу, надання послуг з оренди квартир. Крім того, з метою введення в оману потенційних покупців та створення у них позитивного враження підозрюваний залучав своїх знайомих та родичів, які залишали в мережі «Інтернет» позитивні відгуки та коментарі про проданий ним товар або надані послуги.

Правоохоронцями задокументовано вчинення шахрайських дій щодо 7 громадян, які є мешканцями різних областей України.
Розслідування триває.

Прокуратура просить громадян бути пильними під час купівлі товарів та послуг у мережі «Інтернет», не надсилати кошти невстановленим особам або сумнівним організаціям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *