10.09.2018

На Миколаївщині затримали контрабанду наркотиків за кордон

n_5187_32178243
Троє жителів Баштанки вирощували на території власних садибних ділянок канабіс для продажу на території нашої країни і за її межами. Для реалізації наркотиків в Україні зловмисники використовували розгалужену мережу дилерів. Переправляти «товар» до іноземної країни планували через сервіси міжнародного поштового зв’язку.

Оперативники спецслужби викрили в місті одного з зловмисників в спробі незаконного переправлення наркотиків за кордон. Під час огляду «посилки» співробітники СБУ виявили майже три кілограми канабісу. За висновками експертів, роздрібна вартість вилученої партії наркотиків за цінами «чорного ринку» становить двісті тисяч гривень.

Під час обшуків за місцями проживання, реєстрації та автомобілів правоохоронці виявили понад сто кущів марихуани, п’ять кілограмів готового до вживання канабісу та десять кілограмів насіння рослини. Вилучені матеріали направлені на експертизу.

Вирішується питання щодо оголошення фігурантам справи про підозру у вчиненні злочину за статтями 305, 307, 309 КК України та обрання міри запобіжного заходу. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, можливо причетних до протиправної діяльності

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *