27.08.2018

На Миколаївщині затримали злочинця з Грузії, який порушив міграційне законодавство

17Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми спільно з Державною міграційною службою в Миколаївській області в рамках проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», затримали громадянина Грузії, який порушив правила перебування в Україні.

Поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Миколаївській області проаналізували наявну інформацію та встановили, що 30 -річний раніше судимий іноземець, після звільнення може продовжити вчиняти правопорушення на території області. Працівники поліції затримали чоловіка, як тільки він звільнився із місця позбавлення волі, де відбував покарання за вчинення ряду квартирних крадіжок.

Після чого правоохоронці звернулися до Управління державної міграційної служби в Миколаївській області про видворення чоловіка за межі України із застосуванням заборони щодо подальшого в’їзду. Розглянувши дане звернення, Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області задовольнив його.

У зв’язку із закінченням терміну відбування покарання іноземцем, поліцейські спільно з працівниками УДМС, ознайомили чоловіка з постановою про примусове видворення з території України із забороною в’їзду на три роки. На теперішній час громадянина Грузії поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства міста Вознесенська та в подальшому буде видворено з України.

Заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері тривають.16 13 14 15

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *