02.09.2018

На Миколаївщині знову зареєстрована велика кількість пожеж сухої трави, сміття, чагарників

6831 серпня, на території Миколаївської області знову зареєстрована велика кількість пожеж сухої трави, сміття, чагарників на відкритих територіях. Їх загальна кількість склала 26 епізодів, площею понад 18 га.

Горіло майже у кожному районі області, подекуди і по декілька випадків одночасно.

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області забезпечено оперативне реагування на всі повідомлення. Врятовано від вогню 4 житлових будинки та 2 господарчі споруди. У Вознесенському районі не допущено збільшення площі пожежі хвойної підстилки та вбережено лісовий масив.

Попереду вихідні дні. Зачасту  саме вихідними громадяни «вибираються» на відпочинок із родинами. І саме це може стати причиною збільшення кількості пожеж в природних екосистемах, адже не зважаючи на численні застереження, громадяни продовжують порушувати правила пожежної безпеки та провокувати загорання!

Шановні громадяни! Зжальтесь над природою та не знищуйте її! Через маленьку необачність може статися велика біда! Суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки, особливо під час відпочинку на природі!

IMG-04a6f18f96b90a272a64da7d39c7effa-V.jpg

IMG-d0fe5ad9e518ce337c9124da2948c67f-V.jpg

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *