13.08.2018

На об’єктах освітньої та культурної галузей у Миколаєві тривають ремонтні роботи

110 серпня заступник голови Миколаївської облдержадміністрації перевірив хід виконання робіт на об’єктах, замовниками яких виступають обласне управління капітального будівництва, ОКП “Миколаївбудреконструкція” та міська влада Миколаєва.

Так, у загальноосвітній школі №36 всі зауваження було усунуто підрядниками, виконується генеральне прибирання, а також завершується оформлення документів для сдачі будівлі в експлуатацію.

Валентин Гайдаржи проінформував про хід ремнту на таких об’єктах освітньої та культурної галузей області:

— Капітальний ремонт обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (3 млн грн на цей рік). У звязку з тим, що на цьому об’єкті достатньо великий обсяг робіт, рекомендовано додати кількість бригад та організувати роботу у вихідні дні.

— Реконструкція обласної школи-інтернату №3 на вул.1-й Слобідській триває згідно запланованих видів робіт (обєм фінансування цього року складає більше 6,6 млн грн + більше 9,4 млн грн з ДФРР). Підрядники будуть працювати і в суботу, щоб вкластися у терміни — завершити всі види робіт в їдальні та актовому залі.

— Реставрація Миколаївського обласного художнього музею ім.В.Верещагіна (4,8 млн грн). До 22 серпня повинні бути завершені роботи з реставрації фасаду з боку центрального входу (по вул.Великій Морськй).

— Також продовжується ремонт будівлі учбового копусу Вищого училища фізичної культури (на 2018 рік передбачено 3 млн грн) та будівництво нових спортмайданчиків в обласній школі вищої спортивної майстерності на вулиці Спортивній, 17 (цього року передбачено 1,2 млн грн обласних коштів та близько 13,7 млн грн з ДФРР).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *