10.08.2018

У Миколаєві на вул. Потьомкінській оновлюють аварійні електроопори

86У четвер, 9 серпня, депутати постійної комісії з питань промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, сфери послуг, підприємництва та торгівлі заслухали інформацію начальника управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Олега Манушевича стосовно заміни електроопор на вул. Потьомкінській.

Нагадаємо, в травні поточного року в результаті падіння дерева там сталася аварія: впало 5 електроопор, через що рух трамваїв тимчасово призупинили. Після інциденту співробітники Укртрансбезпеки провели перевірку їх стану та зробили КП «Миколаївелектротранс» відповідний припис.

25 липня під час прес-конференції міський голова Олександр Сєнкевич роз’яснив ситуацію з функціонуванням міського електротранспорту. Мер зазначив, що для заміни електроопор потрібно більше 3 млн грн.

Олег Манушевич поінформував, що наразі у Миколаєві близько 700 електроопор знаходяться у аварійному стані, близько 220 з них розташовані на вул. Потьомкінській.

— Замінено 6 стовпів ліній електропередач. Поліція провела додаткову перевірку за вказаною адресою та визначила ще 10 електроопор, які знаходяться у вкрай аварійному стані. Спільно з КП “Миколаївелектротранс” ми направили звернення на комісію ТЕБ і НС щодо виділення фінансування для вирішення цього питання.

Депутат Володимир Євтушенко додав, що поліція зробила зауваження і щодо стану асфальтного покриття дороги на вул. Потьомкінській. Зі свого боку начальник управління комунального господарства міста департаменту ЖКГ Наталія Осецька повідомила, що проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт дороги вже розроблена, проте у зв’язку з введенням нових державних будівельних норм, її потрібно коригувати.

— Проект розроблено у 2015 році, тоді вартість ремонту складала близько 99 млн грн. На коригування у департаменті ЖКГ коштів не передбачено, — сказала Наталя Осецька.

One Response to У Миколаєві на вул. Потьомкінській оновлюють аварійні електроопори

  1. Влад says:

    А решить проблему движения транспорта по Потемкинской можно, запретив это самое движение, т.к. данная улица вообще не приспособлена для проезда какого либо транспорта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *