14.11.2017

НАБУ відкрило корупційну справу проти посадовців НАЗК

23473184_2010548915857451_5487185333660090617_nДетективи Національного антикорупційного бюро проводять розслідування за фактами можливої корупції в Національного агентства з питань запобігання корупції.

Так інформація оприлюднена на сторінці відомства у Facebook.

«У відповідь на запити ЗМІ повідомляємо, що детективи Національного антикорупційного бюро України розпочали досудове розслідування за фактом можливого вчинення службовими особами Національного агентства з питань запобігання корупції, службовими особами інших органів влади та іншими особами у складі організованої групи дій щодо одержання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, поєднаної з вимаганням такої вигоди за вчинення дій в інтересах вигодонадавача та третіх осіб», — йдеться у повідомленні.

Попередня правова кваліфікація — ч.3 ст. 28, ч.4 ст.368 ККУ. При цьому відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені 10 листопада на повідомлення викривачів.

Раніше керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій.

Соломатіна заявила також, що члени НАЗК змушували представників департаменту фінансового контролю перевіряти тих, хто не мав підлягати перевірці.

Читайте також: П’яна ДТП у Києві: чиновнику МВС повідомили про підозру

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *