25.10.2018

Начальник фітосанітарної безпеки, затриманий на хабарі, може вийти під заставу в півмільйона гривень

3Чиновник перебуватиме за гратами на період слідства.

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Світланою Скрипченко розглянуто клопотання слідчого щодо обрання міри запобіжного заходу начальнику Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в області, підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369 КК України.

Про це інформує прес-служба Центрального районного суду м. Миколаєва.

Відповідно до матеріалів клопотання, посадовець запропонував та надав неправомірну вигоду у сумі 3 000 доларів США начальнику відділу протидії корупції УЗЕ в Миколаївській області ДЗЕ НП України за не притягнення його до адміністративної відповідальності та не складання адміністративного протоколу за корупційне правопорушення, передбачене ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

23.10.2018 року підозрюваний, перебуваючи в одному з закладів громадського харчування у м.Миколаєві, передав правоохоронцю неправомірну вигоду у сумі 3 000 доларів США, після чого його було затримано в порядку ст.208 КПК України.

Прокурор клопотання про обрання міри запобіжного заходу підтримав, зазначивши, що посадовець може переховуватись від слідства та суду, впливати на свідків, знищити документи, що мають значення у розслідуванні зазначеного провадження, вчинити інше корупційне правопорушення.

Підозрюваний відмовився від дачі пояснень, заперечив проти задоволення клопотання, зазначив, що підозра є безпідставною.

Його захисник зазначив, що доводи прокурора щодо наявних ризиків є надуманими і нічим не підтвердженими та просив відмовити у задоволенні клопотання.

Дослідивши матеріали клопотання та заслухавши думки сторін, слідчий суддя Світлана Скрипченко ухвалила обрати запобіжний захід у виді тримання під вартою до 22.12.2018 року з можливістю внесення застави у сумі 500 тис гривень.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *