31.10.2018

Нападників на заступника голови Єланецької РДА засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі

358e1c728d044188cf76096352ad0c83.i900x602x581Судом доведено вину двох жителів міста Кропивницький, які вчинили напад на заступника голови Єланецької райдержадміністрації Ольгу Гуліну.Враховуючи статус потерпілої злочин набув значного суспільного резонансу.

Нагадаємо, що у березні 2017 року у смт. Єланець двоє зловмисників віком 32 та 41 років, погрожуючи застосуванням насильства примусили заступницю голови РДА сісти до її автомобіля «Тоyота Land Сruiser Рrado», на якому разом з потерпілою зникли у невідомому напрямку. Після цього вони продовжили шлях до Кіровоградської області та близько 10 годин утримували викрадену жінку. Трохи пізніше, вже вночі, вони також забрали сумку, телефони і гроші постраждалій, а її висадили на дорозі.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців, через місяць зазначений злочин вже був розкритий — встановлено та затримано зловмисників.

Під час судового засідання прокурором  надано суду достатньо доказів, які підтвердили вину зловмисників у вчиненні цього злочину.

Відтак, суд приймаючи до уваги всі зібрані докази вини зловмисників,  ухвалив обвинувальний вирок, згідно якого одного з нападників визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 146 (викрадення людини за попередньою змовою групою осіб із застосуванням зброї), ч. 2 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно), ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинений повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з погрозою застосування насильства небезпечного для життя та здоров’я потерпілого, що завдало великої матеріальної шкоди) КК України без призначення покарання у зв’язку з його смертю.

Цим же вироком другого нападника визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 146 та ч. 3 ст. 289 КК України та призначено покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі, інформують у Вознесенській прокуратурі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *