26.07.2018

Народний депутат України Аркадій Корнацький відкрито звернувся до Президента України

kornacriyШановний пане Президенте України!

Я, народний депутат України Аркадій Корнацький, звертаюся до Вас як до гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина. 

В українській політиці я з 2004 року, з часів першого Майдану, а що таке українська влада, пізнав на собі ще у 2000-му. Тоді Президент України Кучма особисто дав наказ кинути мене за грати – бо мої життєві принципи й діяльність не збігалися з його «поняттями». 

Ще запекліше намагався зламати мене режим Януковича. З 2010 по 2013-й включно, тобто протягом чотирьох років поспіль, проти мене й моїх соратників було сфальсифіковано більше сотні «справ», загрожувала не тільки тюрма, але й фізичне знищення. 

Для чого я все це розказую, буде зрозуміло з подальшого.

Я завжди воював проти всіляких негідників, щонайперше — з числа можновладців, і шукав співпраці з чесними політиками. Сподівався, що такі є. У 2014 році я підтримав Вас, як кандидата на посаду Президента України, бо щиро повірив у Ваші обіцянки швидко закінчити війну, покінчити з корупцією, здійснити реальні зміни на краще. 

У тому ж 2014 році я у черговий раз пішов на вибори народних депутатів України по 132 одномандатному виборчому округу і в черговий раз переміг. Обирався під Вашими гаслами і увійшов до фракції БПП у Верховній Раді, бо збирався самовіддано працювати задля того, щоб наша країна якомога скоріше дійсно стала жити по-новому. 

Але вся державна політика, всі «реформи», які з 2014 року здійснюються «майданівськими» політиками і органами влади, в реальності виявилася повною протилежністю того, що було обіцяно народу і очікувалося ним. 

Немає жодного сенсу наводити приклади цього цинічного обману — він є тотальним! 

Від самого початку роботи у Верховній Раді, за кожної нагоди, я намагався переконати Вас особисто та керівників фракції БПП у катастрофічній неправильності усього того, що робиться, у необхідності термінової зміни хибного курсу.

Зокрема, як корінний селянин, високоосвічений фахівець і людина з великим життєвим досвідом, що знає стан і потреби села та держави, я від самого початку переконував усіх вас у злочинності тієї «реформи місцевого самоврядування» і псевдо-децентралізації, яка вами тоді започатковувалася. У тому, що справжня реформа має полягати не у знищенні  сільрад, сільських громад і соціальної сфери сіл — до чого веде ваше «реформування», — а в наданні всім існуючим на той час громадам і сільрадам усіх необхідних повноважень, щонайперше земельних і податкових — і вони будуть жити й процвітати …

Тобто, я заклика́в усього лиш виконати передвиборчі обіцянки і провести справжню децентралізацію влади, а не той її єзуїтський антипод, що замість неї здійснюється — смертельний не тільки для українського села і селянина, але й для України загалом. 

Ніхто до мене не дослухався — бо українській «політичній еліті» ці сільради, села і селяни не потрібні, так само як і суверенна та соборна Україна взагалі. Лідери «партій Майдану» (включно з тими, хто наразі називає себе опозиціонерами) вже чотири роки поспіль об’єднаними зусиллями знищують суверенітет народу — задля остаточної узурпації влади та розподілу країни на олігархічні вотчини. 

І без всякого сумніву — на догоду певним імперським інтересам.

Як і в минулі роки, влада «достойно оцінила» мою незалежну політичну позицію. 

Моє прізвище — у «чорних списках», для мене закриті практично всі засоби масової інформації, телефони прослуховуються, пошта перлюструється, підприємницька діяльність моїх дітей і помічників – “під ковпаком”. 

Центральні, обласні й районні органи державної влади перешкоджають здійснювати навіть суто соціальні проекти, вкрай необхідні громадам. Не дозволяють рятувати річки, будувати житло для людей, об’єкти для спорту й відпочинку, мости тощо. 

Навіть релігійні громади УПЦ Київського патріархату, створені мною і селянами, не реєструють! 

Земля та врожаї «Агрофірми Корнацьких” під постійною загрозою захоплення, а «правоохоронні» органи, з Генпрокуратурою включно, замість переслідування злочинців — співпрацюють з ними і оберігають їх від заслуженого покарання. За понад чотири роки практично не зрушено з місця розслідування кримінальних проваджень щодо десятків тяжких і особливо тяжких злочинів вищих держслужбовців режиму Януковича — і це попри беззаперечні докази злочинів і титанічні зусилля адвокатів! 

Причина не у кому-небудь — у генпрокурорах і їх заступниках, саме вони покривають злочини «попередників».

І таке свавілля – стосовно народного депутата. А що говорити про «рядових» громадян? Рівень безправ’я в країні зашкалює. Таким насправді є результат реальної діяльності “партій Майдану” та їх лідерів, і це справжня й широкомасштабна зрада народу. 

Коли стало остаточно зрозуміло, що в країні нема жодної політсили, яка дійсно розуміла б і відстоювала інтереси простих людей, і з якою можна було б зупинити знищення України, я вирішив створити таку політичну силу. 

І я її створив — політичну партію “Рух вільних селян”. 

27 січня 2018 року було проведено Установчий з’їзд, потім по всій країні було зібрано 17 тисяч підписів на підтримку рішення про створення “РВС” (при достатніх, згідно закону, десяти тисячах), 05 березня повний комплект документів було подано до Міністерства юстиції України для державної реєстрації. 

Не сумніваючись, що можновладці й тут, як завжди, всіляко “допомагатимуть” мені, я із самого початку роботи по створенню партії поставив її під ретельний юридичний контроль. Всі організаційні дії вчинялися в суворій відповідності до вимог законодавства, внаслідок чого як сам процес партійного будівництва, так і документація із створення партії, подана до Мін’юсту, повністю відповідають Конституції і законам України.

Але, тим не менш, Міністерство юстиції відмовило у державній реєстрації партії!  

Абсолютно безпідставно, явно незаконно, навіть без посилання на правові норми, які  порушені — бо жодного порушення будь-яких положень Конституції і законів України при створенні партії «Рух вільних селян» просто не існує! 

Мін’юстом грубо порушені конституційні права і свободи тисяч громадян на заняття політичною діяльністю. За неофіційною інформацією, ці злочинні дії службовці Мін’юсту “узгоджені з Банковою” – мало не особисто з Вами. 

Про відкриті й грубі порушення Конституції України службовими особами міністерства юстиції України, в тому числі особисто міністром юстиції Петренком, в процесі державної реєстрації політичної партії «Рух вільних селян» я двічі письмово ставив до відома Вас, як гаранта дотримання Конституції України. 

Але обидва мої Звернення і навіть особиста зустріч з Вами не призвели до термінового усунення кричущого свавілля. Правлячі політикани роблять все можливе, щоб наша партія не змогла взяти участі у наступних парламентських виборах.

Тому я звертаюся до Вас публічно – про такі політичні реалії має знати і українське суспільство, і міжнародна спільнота. 

Я маю всі підстави стверджувати, що наразі в Україні не працює ні Конституція України, ні Гарант Конституції. Що чинний політичний режим, так само як свого часу диктаторські режими Кучми і Януковича, веде проти мене і проти всіх інших чесних українців усвідомлену злочинну діяльність. 

І не тільки у спосіб псевдо-реформ, спрямованих виключно на інтереси олігархату і корупцію, але й шляхом позбавлення нас основоположних прав і свобод, закріплених Конституцією України. В тому числі — права на створення політичної партії, на політичну діяльність і відстоювання інтересів селянства й інших верств трудового народу. 

Коли верхівка влади не тільки утискає і грабує політичних противників, але й позбавляє людей політичної свободи, права на політичну діяльність – це вже авторитаризм, диктатура. 

І так само, як із попередніми, український народ покінчить і з сьогоднішніми диктаторами. У 2013 році повстання селян проти бандовлади у моєму рідному селі Чаусово-2, а за дві неділі по тому народне повстання у сусідній Врадіївці стали передвісниками другого Майдану. Акції партії «Рух вільних селян» за реєстрацію партії наблизять третій. Нас не зламати і не зупинити. 

Але Ваш обов’язок щодо забезпечення додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина ніхто не скасовував. 

Підкреслюю — обов’язок. 

Як кожен українець, що голосував за Вас на виборах, я маю право вимагати від Вас виконання Ваших обов’язків Президента України. Як людина, що агітувала за Вас на виборах, і переконала десятки тисяч людей повірити Вам і віддати за Вас свій голос, я маю таке право удвічі. 

Тому від імені всіх, хто об’єднався у політичну партію “Рух вільних селян” і своїми підписами підтримав її створення, я вимагаю від Вас, як гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, забезпечити виконання ст. 36 Конституції України і припинити порушення Міністерством юстиції України прав громадян України на легалізацію політичної партії «Рух вільних селян» і політичну діяльність. 

Відповідно до частини другої ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу надати мені відповідь на це Звернення у 10-денний термін. 

 Народний депутат України

(132 одномандатний виборчий округ, 

Миколаївщина) А. Корнацький.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *