12.10.2018

«Нацполіція відмовилася»: в ЛШМД Миколаєва два тижні приватна охоронна фірма стежить за порядком

900eaea56f1a34b6595f982c0e606bb5.i999x999x670

У п’ятницю, 12 жовтня, під час виконкому міської ради головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Дем’янов поінформував, як вирішується питання стосовно поста охорони в медичному закладі.

Нагадаємо, що раніше виконком звертався до поліції з проханням відкрити пост охорони громадського порядку в ЛШМД і лікарні № 3. 

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Як зазначив керівник лікарні, протягом двох тижнів у ЛШМД працювала приватна охоронна фірма.

—  Персонал відчував себе захищеним, пацієнти були спокійні. Протягом цього часу трапилося всього два випадки порушення громадського порядку. Один з них показовий, приблизно п’ять осіб затримано поліцією. Охорона спрацювала так, що не постраждали ні пацієнти, ні персонал лікарні. Ці фірми, які нам допомогли, я попросив, щоб вони надали нам комерційну пропозицію на конкурс. Вони готові зменшити вартість послуг вдвічі, як соціальному об’єкту, — зазначив Олександр Дем’янов.

Головний лікар додав, що він спілкувався з міським головою Олександром Сєнкевичем, за словами якого в місті триває робота стосовно створення муніципальної охорони.

  Процес на стадії оформлення документації, якщо до нового року встигнуть це зробити, буде муніципальна охорона. Якщо ні, за рахунок економії бюджетних коштів оголосимо конкурс на забезпечення охорони об’єкту, — повідомив Олександр Дем’янов.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *