06.09.2018

ООН опублікував невтішну статистику булінгу в українських школах

242132Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) підрахував, що за 2017 рік чверть (24%) дітей в Україні стали жертвами булінгу (цькування) у школах, при цьому майже половина (40%) потерпілих не ділилися цим ні з ким. А у підлітковому віці, цькувань зазнали більше третини учнів.

Згідно зі звітом фонду «Щоденний урок: Зупинити насильство у школах», дівчатка частіше піддаються психологічному тиску, у той час як хлопчики страждають від фізичного насильства, передає Інтерфакс.

 «Кожен день перед учнями виникають різні небезпеки, у тому числі бійки, примус вступати в угруповання, буллінг (і особисто, і онлайн), насильницька поведінка, сексуальні домагання і збройні напади. У короткостроковій перспективі це впливає на навчання, а у довгостроковій може призводити до депресії, тривожності та навіть самогубств. Насильство – це незабутній урок, який не повинна проходити жодна дитина» — Генрієтта Фор, виконавчий директор ЮНІСЕФ.

У ЮНІСЕФ закликають припинити насильство у школах, поставивши це питання на законодавчу повістку, посилити заходи щодо запобігання і реагування на насильство, а також заохочувати і підтримувати дітей у розмовах про заподіяне насильство, і, звичайно, змінювати культуру в школах і спільнотах.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *