21.07.2017

Палаюча Миколаївщина – у фото від рятувальників

DSC_0089

Не вщухають пожежі на відкритих територіях, переважно горить суха трава, стерня та сміття. Причини все ті ж – неймовірно сухе літо помножене на дурнів.

20 липня на території Миколаївщини ситуація з пожежами на відкритій території залишається дуже напруженою. Так вогневі випадки сухої трави, стерні та сміття зареєстровані в усіх районах м. Миколаєва та 15 районах області: Очаківькому, Врадіївському, Арбузинському, Вітовському, Березанському, Баштанському, Новоодеському, Миколаївському, Первомацському, Березнегуватському, Новобузькому, Снігурівському, Вознесенському, Веселинівському та Доманівському. Також виникли загоряння листвяного лісу та листвяної підстилки у Очаківському та Березнегуватському лісових господарствах. Непоодинокі випадки, коли вогонь розповсюджувався до безпосередньої близькості до приватних домоволодінь, що в свою чергу може спричинити пожежі із значними матеріальними втратами. Підрозділи Головного управління ДСНС України реагують на звернення громадян та забезпечують гасіння. Причинами такої критичної ситуації є незвичайно суха погода та необережність з вогнем з боку громадян.  В найближчий час дощі не очікуються, тому сподіватись на зміну ситуації не приходиться.

Рятувальники наголошують! Шановні краяни, не провокуйте пожежі в екосистемах! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Вогонь має нищівну силу і під дією вітру може за лічені хвили розповсюдитись на значні обсяги, що в свою чергу призведе до неповторних втрат. Бережіть своє майно та життя! У екстрених ситуаціях дзвоніть 101!

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Нагадаємо:  Миколаївщину охопили пожежі сухостоїв

DSC_0009 DSC_0024 DSC_0053 DSC_0056 DSC_0066 DSC_0074 DSC_0092 DSC_0097

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *