02.10.2018

Пенсіонери з Миколаєва змушені жити на згарищі (відео)

1483861075-5488

Сусіди порахували, що для відновлення даху потрібно 200 тис. грн. Пенсіонери звернулися до влади, там пообіцяли допомогти матеріалами, але до зими їх навряд чи виділять.
Літнє подружжя з Миколаєва змушене жити на згарищі. У їхньому будинку сталася пожежа. Надзвичайникам вдалося врятувати стіни, але уся покрівля вигоріла, і тепер хату заливають дощі.

Повідомляє Уніан.

Пенсіонерам по 70 років, у них зовсім немає рідні. Чим можуть, допомагають сусіди, але цього недостатньо, щоб відновити дах до зими.  Лідія Гриневич каже, що нікому не побажає таке перижити на старість.

Як йдеться в сюжеті ТСН, поджружжя поралося нагороді, коли побачило, що з даху будинку йде дим. Чоловік одразу кинувся на горище, а там повністю вогонь. Він викликав рятувальників, вони швидко загасили вогонь, але дах вигорів вщент. Наступного дня пішов дощ і всі меблі залило водою. У будинку сильний запах згарища. Пенсіонери заходять в хату щоб тільки переночувати.  Сусіди порахували, що для відновлення даху потрібно 200 тис. грн. Пенсіонери звернулися до влади, там пообіцяли допомогти матеріалами, але до зими їх навряд чи виділять.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *