31.12.2018

Перший кандидат у президенти подав документи

2255676

В Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Першим документи на реєстрацію подав самовисуванець.

У понеділок, 31 грудня, у Центральну виборчу комісію документи для реєстрації кандидатом у президенти подав перший учасник, повідомляє Кореспондент.

Зазначається, що першим кандидатом став самовисуванець Ігор Шевченко. Він, за даними ЗМІ, заніс документи у ЦВК о 9 ранку.

В Україні у понеділок, 31 грудня, стартувала президентська виборча кампанія. Згідно із законом, вона триватиме 90 днів, до 31 березня 2019 року, коли і відбудуться вибори шостого президента України.

Із 31 грудня і по 3 лютого 2019 року в охочих взяти участь у боротьбі за президентське крісло буде можливість подати документи в Центральну виборчу кампанію на реєстрацію як кандидатів. На процедуру реєстрації ЦВК відводить п’ять днів. Таким чином, після 8 лютого стане остаточно ясно, хто зможе претендувати на участь у передвиборній гонці.

Кандидат повинен внести заставу в розмірі 2,5 мільйона гривень. Ця сума повертається або в разі перемоги на виборах, або в разі виходу у другий тур. Усім іншим учасникам виборів гроші не повертаються, вони йдуть до державного бюджету України. Свою кандидатуру можна зняти не пізніше, ніж за 23 дні до дня голосування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *