27.09.2018

Під галас присутніх відбулось засідання у справі голови кредитної спілки «Флагман»

176398-500x280У Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось чергове судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням голови правління кредитної спілки «Флагман» Наталі Копецької у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.ч. 3, 5 ст.191 та ч. 2 ст.382 КК України.

(Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та Невиконання судового рішення)

Провадження розглядається колегію суддів у складі Володимира Алєйнікова, Світлани Скрипченко, під головуванням Світлани Гречаної, повідомляє прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.

У судове засідання з’явились 32 особи, з числа потерпілих вкладників КС «Флагман».

У ході засідання, особи, що перебували у залі суду, переважно колишні вкладники кредитної спілки, неодноразово порушували порядок в залі – голосно розмовляли між собою, викрикували питання на адресу сторін, що значно ускладнювало роботу колегії суддів та уповільнювало хід розгляду.

Присутнім неодноразово робили зауваження, на які вони майже не реагували.

Відповідно до встановленого порядку, суд досліджував письмові докази одночасно з допитом потерпілих

Всього було допитано 5 вкладників КС «Флагман», яким кредитна спілка заборгувала понад 200 тисяч гривень.

Наразі, оскільки було допитано усіх потерпілих, які прибули у засідання, суд оголосив перерву до 10.00 год 08.11.2018 року для виклику інших потерпілих і продовження дослідження доказів в установленому порядку.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *