12.12.2015

Політики привітали учасників Всеукраїнської конференції (ФОТО)

62

Сьогодні учасників Всеукраїнської конференції Центрів допомоги учасникам АТО привітали голова облдержадміністрації Вадим Меріков, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та народні обранці Тарас Кремінь та Ігор Бриченко.

Я радий вітати на Миколаївщині людей з міцною силою духа та великим серцем. Дякую вам за вашу роботу, за ту відповідальність, яку взяли на себе. Запевняю, що ми як державні службовці в жодному разі не перекладаємо нашу роботу на ваші плечі, але ми розуміємо, що в такий важкий період нам вкрай необхідна саме ваша допомога. Ви та поєднуюча ланка між владою та нашими хлопцями, які знаходяться у зоні АТО, які повертаються в рамках демобілізації, їх родинами та всіма тими, хто потребує нашої допомоги.

Він зазначив, що дійсно є певні труднощі через бюрократизм в органах влади, а іноді й через різне ставлення до подій, які відбуваються в України. Але ефективна робота Центрів в області дає змогу знати реальну картину та оперативно вирішувати проблемні питання.

Ви настільки активні та відкриті, що довіра до вас набагато вища, аніж до чиновників. Водночас ви свого роду стимул, який підштовхує до дій на благо нашої області, громади, України. Така спільна робота підвищить ефективність влади, дасть можливість подолати не тільки бюрократизм, а й викорінити корупційну складову, – впевнений Вадим Меріков.

В свою чергу Миколаївській міський голова Олександр Сєнкевич зазначив:

Я вдячний волонтерам, які своїми щоденним прикладом демонструють українцям, що можливо безкорисливо допомагати людям. Тож натхнення, щоб усі плани, які є, здійснилися.

За його словами, вдалося налагодити співпрацю між міською та обласної владою, зокрема і в плані допомоги демобілізованим та їх родинам. Вже є деякі плани щодо залучення грантових коштів для будівництва соціального житла, а також проекти успішної реалізації освітніх програм.

Головне завдання – працювати над програмами, які б допомогли військовим набути нових професій та працевлаштуватися. Ми ж разом з обласною владою поставили собі на меті завдання шукати нових інвесторів. Це надасть можливість створювати нові робочі місця і надавати преференцію тим, хто ціною свого життя захищав країну, мир та кожного з нас, – розповів він.

63 64 65

Прес-служба Миколаївської обласної адміністрації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *