09.09.2015

Президент не виключив перегляд проекту змін в українську Конституцію

Президент України Петро Порошенко припустив можливість перегляду проекту змін до Конституції в частині децентралізації, якщо Росія не буде виконувати Мінські угоди.

«Якщо Москва все-таки вирішить поховати мінські угоди, то ми повернемося до змісту змін до Конституції. Я жодним чином не збираюся прискорювати цей процес», — сказав він на засіданні Ради регіонального розвитку в Києві, пише Новое время.

Глава держави також запевнив, що зміни до Конституції не будуть вноситися, якщо в Україні буде введено воєнний або надзвичайний стан.

«Якщо, не дай Боже, дійде до військового або надзвичайного стану — не вагаючись ні секунди я видам відповідний указ, подам відповідне рішення Верховної Ради і в умовах введення військового або надзвичайного стану ніякі зміни в Конституцію голосувати не будуть», — підкреслив президент.

Нагадаємо, 31 серпня Верховна Рада попередньо схвалила президентський законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади. За проект постанови проголосували 265 народних депутатів з 368 зареєстрованих на засіданні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *