27.09.2018

Прокуратура через суд повернула ще одну ділянку на березі моря

41(4)Миколаївською місцевою прокуратурою №1, з метою забезпечення виконання рішення Березанського районного суду, вжито заходів щодо  перереєстрації за державою земельної ділянки площею 560 кв м вартістю майже 250 тис грн, яка знаходиться в межах прибережної захисної смуги Чорного моря у зоні відпочинку «Коблеве».

Так, у грудні 2017 року судом задоволено позов місцевої прокуратури про визнання незаконним та скасування рішення Коблівської сільської ради, визнання недійсним державного акту на право власності  на земельну ділянку, а також витребування із незаконного володіння зазначеної земельної ділянки, яку надано у приватну власність громадянину за рахунок тротуару.

Задля реального виконання рішення суду прокуратурою ініційовано питання про реєстрацію права власності на землю за Коблівською об’єднаною територіальною громадою.

На теперішній час ділянка повернута у власність громади, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зроблено відповідний запис, уточнюють в прес-службі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *