17.10.2018

Редактор газети «Вечерний Николаев» став учасником міжнародного фестивалю поезії

44147298_1943375845705734_1047357839900672_n

фото з соцмереж

В Туреччині, в місті Бурса на минулому тижні відбувся міжнародний фестиваль поезії. В ньому взяли участь поети із Індії, Хорватії, Македонії, Туреччини. Із України був тільки один учасник – наш земляк, поет, головний редактор газети «Вечерний Николаев» Володимир Пучков.

Цей поетичний форум був вже 14-тим і тривав чотири дні, повідомляється на сайті міської ради.

Програма була доволі насиченою. Поети могли не тільки спілкуватися між собою, читати свої вірші і слухати твори колег із інших країн, а і побачити мальовничу і гостинну Туреччину. Сприйняттю поетичного слова не заважало навіть те, що лунали вони різними мовами. Організатори  підготували збірку-презентацію, в якій зібрали твори учасників, перекладені турецькою. Автори також презентували свої книги місцевому літературному музею, окрім цього написали власноруч деякі свої роботи. І відтепер вони зберігатимуться у фондах музею.

Більша частина фестивалю була у мікрорайоні Нілюфер, на території якого є миколаївський парк з фонтаном, зведений за проектом миколаївського ж архітектора Анатолія Зубіка турком Екремом Памуком. До речі, Бурса – місто-побратим Миколаєва. Там і досі пам’ятають колишнього мера Володимира Чайку, який свого часу сприяв народженню спільних проектів, в тому числі і згадуваного парку. Турецькі чиновники високо цінують дружні стосунки наших міст. В свою чергу учасники фестивалю висловили вдячність організаторам: турецька сторона зробила фестиваль яскравою і пам’ятною подією, на високому рівні. Володимир Пучков показав приз – порцелянову статуетку, ексклюзивну авторську роботу. Але головний приз – враження від поїздки, фестивалю, спілкування. І увага вдячного поціновувача поезії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *