14.11.2017

Результати перевірки перевізників у Вознесенську: жахливий технічний стан авто, відсутність документації, зняття автобусів з рейсів

image.phpУ вівторок, 14 листопада, з 4-ї години ранку фахівцями управління інфраструктури Миколаївської ОДА було здійснено перевірку порядку проведення передрейсового технічного і медичного огляду водіїв, а також роботу автобусів, що працюють у Вознесенську та Вознесенському районі.

Спеціалісти управління інфраструктури перевірили як проходять передрейсовий медичний та технічний огляд водії, які здійснюють перевезення за маршрутом «Вознесенськ-Миколаїв», а також по Вознесенському району. Так, було перевірено роботу перевізників — «Вознесенськавтотранс», ФОП «Ярошенко», ФОП «Михайлов». Після випуску автобусів на маршрути, фахівці управління перевірили роботу автобусів на рейсах. У результаті, було виявлено 2 автобуси – перевізники «Вознесенськавтотранс» та ФОП «Михайлов», водії яких взагалі не проходили ні медичного, ні технічного огляду, у них були відсутні документи по маршруту, вогнегасники тощо. Спеціалістами ОДА було викликано поліцію, зафіксовано відповідні порушення та знято автобуси з маршрутів. Надалі поліцейські Вознесенського району пообіцяли реагувати на відповідні заяви у межах своїх повноважень.

В управління інфраструктури зазначають, що порушення умов договору у перевізників Вознесенщини однотипні – жахливий технічний стан автобусів, відсутність документів, несистематичне заповнення індивідуальної книги водія, касово-облікової книги, відсутність вогнегасників, аптечок тощо.

Джерело: Миколаївська ОДА

Читайте також: Наміри енергетиків затопити «Бузький Гард» — це історична диверсія та шлях до екологічної катастрофи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *