09.01.2019

«Результату немає», — директор МКП «Миколаївводоканал» про ситуацію з розслідуванням випадків крадіжок залізобетонних плит

watermarked-IMG_9121Правоохоронні органи продовжують з’ясовувати всі обставини справи з крадіжкою залізобетонних плит, прокладених вздовж водопроводу «Дніпро-Миколаїв». Однак поки що чітких результатів розслідування немає. Про це повідомив керівник МКП “Миколаївводоканал” Борис Дуденко у ході робочої наради, яка відбулась у середу, 9 січня.

— Плити знаходяться на території Херсонської області, але числяться на балансі нашого підприємства. Ми звертались в правоохоронні органи щодо випадків крадіжок, від них надходять відповіді, але вони є суто формальними. Злочинців досі не покарано, — поінформував Борис Дуденко.

«Дніпро-Миколаїв» є важливою артерією, яка складається з двох водопроводів, довжиною 73 км та діаметром у 1400 мм. Залізобетонні плити необхідні для його обслуговування. Крадіжки цих об’єктів призводять до значних збитків на підприємстві. Борис Дуденко зазначив, що злочинцями наразі розграбовано біля 15% від загальної кількості плит. Першу  крадіжку було зафіксовано ще у 2015 році.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *