14.08.2018

Рятувальники 23 рази ліквідовували пожежі на відкритих територіях Миколаївщини

2613 серпня на Миколаївщині рятувальники 23 рази ліквідовували пожежі на відкритих територіях.

Переважно горіли: суха трава, чагарники та сміття у Арбузинському, Баштанському, Березанському, Вознесенському, Вітовському, Веселинівському, Снігурівському, Новобузькому, Казанківському, Очаківському, Миколаївському районах та м. Миколаєві.

Основною причиною пожеж стало необережне поводження з вогнем громадянами. Загальна площа, яку пройшов вогонь склала понад 17 га.

У с. Новоєгорівка Баштанського району пожежа з сухої трави перекинулась одразу на три господарчі будівлі. Черговим караулом 7 Державної пожежно-рятувальної частини не допущено розповсюдження площі горіння, яка на момент прибуття склала 150 кв.м.

Також горіла хвойна підстилка у Вознесенському районі (Прибузьке лісництво) на площі 1800 кв.м., за попередніми даними спричинив пожежу – підпал, повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

На всі випадки забезпечено оперативне реагування підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, також залучено  співробітників та техніку місцевої пожежної охорони «Олександрівка»,   «Покровка», «Коблеве», ДП «Вознесенське лісове господарство».28 27

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звертається до жителів та гостей нашого краю! Пам’ятайте, що провокуючи пожежі в природних екосистемах Ви не лише знищуєте навколишнє середовище, а й ставите під загрозу здоров’я людей, які можуть випадково опинитись в осередку горіння! У разі екстреної ситуації звертайтеся за номером Служби порятунку «101»!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *