02.08.2018

Рятувальники Миколаївщини відпрацьовували навички у разі ДТП

DSC_01842 серпня на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відбулись практичні заняття з проведення аварійно-рятувальних робіт у разі виникнення ДТП та прийомів роботи з немеханізованим ручним пожежним інструментом “Hooligan”. У тренуваннях взяли участь керівники підпорядкованих підрозділів Головного управління.

Під час теоретичної частини учасники заходу повторили класифікацію дорожньо-транспортних пригод, обговорили алгоритм дій при їх ліквідації.

У ході практичної частини співробітники ДСНС змоделювали дорожньо-транспортну пригоду з можливим розвитком подій та відпрацьовували дії з деблокування постраждалих з легкового автомобіля. Окрім цього, учасники тренувались надавати першу допомогу умовним постраждалим.  

       На завершення, начальник оперативно-координаційного центру Головного управління, Володимир Кубрак зазначив: «Ліквідація подібного роду надзвичайних подій вимагає від рятувальників високого професіоналізму. У такій ситуації відлік часу на порятунок людського життя йде на секунди. Тому тренування та вдосконалення навичок є невід’ємною частиною успішного виконання завдань за призначенням та збереження людських життів”.DSC_0267 DSC_0286 DSC_0007 DSC_0025

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *