05.08.2018

Рятувальники продовжують проводити профілактичну роботу з людьми на водних об’єктах Миколаївщини

IMG_20180804_082625Влітку від спекотної погоди громадяни намагаються знайти порятунок у прохолодних водоймах. Самовпевненість, ігнорування правил безпечної поведінки, підріплене алкогольними напоями нерідко призводять до трагічних наслідків.

У зв’язку з цим, протягом вихідних днів, співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області в черговий раз вийшли до узбережжя Чорного моря у Очаківському та Березанському районах, не залишили поза увагою річки і ставки районів області.

IMG-c25ac0a90ccc18a4c2cfb4196ec2607f-V

В першу чергу, спілкувались з громадянами про те, що в жодному разі не можна залишати малолітніх дітей біля води та без нагляду дорослих. Рятувальники розповіли громадянам, що саме на “диких” пляжах, де немає рятувальних станцій, професійну допомогу потопаючій людині при необхідності зробити не буде кому, а територія і дно стихійних місць купання не обстежена, що створює загрозу життю і здоров’ю.Фото

Також у зв’язку з двома резонансними пожежами, які нещодавно виникли на Коблевському узбережжі, рятувальники нагадали працівникам торгівельних кіосків правила безпечної поведінки при використанні відкритого вогню та експлуатації побутових приладів. Варто зазначити, що проїзди на береговій лінії у Коблево залишаються ускладненими та подекуди заблокованими через наявність великої кількості транспортних засобів відпочиваючих, що у разі чергової пожежі може перешкоджати проїзду пожежної техніки.SAM_5078

Окрім цього фахівці ДСНС поспілкувались з відпочиваючими в лісопаркових зонах. Надзвичайники нагадали мешканцям області про необхідність дотримання правил протипожежної поведінки під час відпочинку, довели до відома статистику виникнення пожеж в природних екосистемах в поточному році, розповіли про заборону спалювання сухої рослинності тощо.

На закріплення сказаного громадянам роздано профілактичні листівки із основними правилами та застереженнями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *