05.08.2018

Рятувальники провели черговий рейд по пляжах Миколаєва

82З початку поточного року на водних об’єктах Миколаївської області зареєстровано 31 випадок загибелі людей, серед них 5 дітей, ще 15 осіб вдалося врятувати. Трапляються надзвичайні події, як на річках, у межах м. Миколаєва, так і на ставках і каналах в районах області.

4 серпня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели рейдове відпрацювання пляжних зон м. Миколаєва із залученням водолазного катеру типу річка-море. Інформаційні заходи із відпочивальниками біля водойм пройшли майже в усіх районах області. Основну увагу фахівці ДСНС зосередили на тому, що під час неймовірної спеки обов’язково слід знаходитись у тіні і не допускати перегріву. Говорили про те, що ні у якому разі не можна залишати дітей без нагляду дорослих при купанні. Нагадали співробітники Служби порятунку і основні правила поведінки на воді, а для наочного закріплення інформації вручили листівки.

8180

Шановні мешканці та гості нашого краю, пам’ятайте: «Вода не пробачає помилок!» Дотримуйтесь рекомендацій фахівців та відпочивайте з розумом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *