24.10.2018

Рятувальники та адміністрація «ОЙЛ ТРАНСШИПМЕНТ» відпрацювали спільні дії на випадок пожежі на об’єкті

DSC_022024 жовтня особовий склад Миколаївського міського гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту відточував професійну майстерність з гасіння пожежі в резервуарних парках для зберігання легкозаймистих і горючих рідин та зріджених вуглеводнів.

DSC_0068Об’єктом для відпрацювання обрано ТОВ «ОЙЛ ТРАНСШИПМЕНТ», розташований в Інгульському районі м. Миколаєва. Пожежну небезпеку на ньому становлять 32 сталевих наземних вертикальних та вертикальних циліндричних резервуарів з паливно-мастильними матеріалами.

DSC_0023За тактичним задумом, внаслідок порушення регламенту проведення ремонтних робіт стався вибух в резервуарі з бензином. Площа пожежі склала 283 кв.м, два співробітники отримали травми. Існувала загроза розповсюдження вогню на сусідній резервуар, розташований в одному обвалуванні з палаючим.

DSC_0007У ході навчань практично відпрацьовано дії адміністрації та пожежної команди підприємства. Здійснено оповіщення екстрених служб, евакуацію персоналу, запущена система оповіщення та пожежогасіння, проведено знеструмлення резервуарного парку.

Вогнеборцями, які прибули на місце за підвищеним номером виклику, вжито заходи, спрямовані на порятунок людей з небезпечної зони. Створено три оперативні ділянки: охолодження палаючого резервуару, захист сусідніх, проведення пінної атаки. Для координації прийнятих рішень на місці організовано роботу штабу на пожежі.

Загалом від Служби порятунку в навчаннях взяли участь 60 чоловік особового складу, залучено 15 одиниць техніки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *