22.10.2018

Самозабудовники захоплюють коштовну народну землю. Досить

1 (1)19.10.2018 року активісти та ветерани війни на Сході прийшли на сесію Миколаївської міськради з ціллю донести, що треба зупинити хитрі схеми самозабудовників, які наживаються на миколаївцях. А ця проблема вже багато років, як набула масштабів епідемії.

Про це повідомив голова ГО «Комунальна самооборона» Деревянко Ігор.

 2

Ветеран війни Марк Дорошенко виступив з трибуни перед мером та депутатами, висвітливши болючу тему.

Влада дала деякі обіцянки, подивимося виконання.

 Самозабудову «підтримує» депутат міськради від «ОпоБлоку» Кучеревська. Саме «регіонали» перефарбовані та не перефарбовані багаторічні чемпіони з дерибану миколаївської землі.

Є відпрацьована багаторічна схема. Спритники захоплюють надкоштовну землю міста, будуються, а потім «узаконюють» самозабудову через сесію міськради, або суд.

Тут мова йде про прибудинкову теріторію (зелену зону) по вул. Миколаївській, 15-17. Ринкова вартість діляночки в тому місці — десятки тисяч доларів. А землю захоплюють практично задармо. Державні та міські органи не сильно ворушаться, вимушені боротися активісти. От реально землю міста розтаскують, а «органи» чи в долі, чи їм пофігу?

І землі простим людям та ветеранам не має. І головне — більшості теж чомусь байдуже, досидяться коли висмикнуть землю з під їх м’яких диванів, з яких вони не хочуть вставати.

Нагадаємо: «Зухвало «подаруй» людям самозабудову»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *