09.08.2018

Сенкевич виступив за першочергову підтримку ОСББ

38831504_251601578792766_3999782470147899392_nГородяни, які взяли на себе відповідальність за власне житло та створили ОСББ, отримають беззаперечну підтримку міської влади.

На цьому неодноразово наголошував мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, про це він ще раз заявив сьогодні, під час низки зустрічей з представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у різних районах міста, повідомляється на сайті мерії.

До міського голови звернулися миколаївці з проханням допомогти вирішити проблемні питання, які самотужки вони не здолають. Так, мешканці ОСББ «Наш дворик», що на проспекті Центральному, 6, продемонстрували Олександру Сєнкевичу облаштовану власними зусиллями придомову територію, квітучий садок на подвір’ї, де обладнані місця для відпочинку у затінку крислатих дерев. За кошти, що з моменту створення ОСББ люди можуть використовувати на свій розсуд, очищено підвальні приміщення, встановлено металопластикові вікна в під’їздах, замінено електромережу, встановлено нові двері. Це всього лише за неповні два роки. Як розповідає керівник «Нашого дворику» Любов Левченко, на порядку денному питання ремонту покрівлі. Тут зіштовхнулися з труднощами. Хоча й проект вже готовий, та навіть за допомоги співфінансування з місцевого бюджету за програмою 90/10 мешканці п’ятиповерхового  будинку з двох під’їздів не в змозі зібрати необхідну суму коштів. Тож вирішили звернутися до міського голови за допомогою.

Олександр Сєнкевич охоче відгукнувся та зустрівся з миколаївцями.

—         Я бачу хороший приклад, коли люди взяли в свої руки не лише управління власним будинком, а й відповідальність за своє комфортне життя. У свою чергу, запевняю вас, що для мене, як міського голови, в пріоритеті розвиток ОСББ, — заявив мер.

Стосовно вирішення проблеми з дірявим дахом, керівник міста доручив організувати робочу зустріч за участі представників департаменту житлово-комунального господарства, асоціації ОСББ Миколаєва, адміністрації Заводського району та визначити першочергові заходи.

—         Вирішимо, що можна зробити, аби негайно усунути аварійні ділянки покрівлі, та в подальшому виконати капітальний ремонт, — зазначив мер.

Мешканці будинку, розташованого неподалік (ОСББ «Водопровідна 15»), розповіли міському голові, що завдяки створенню ОСББ відремонтували покрівлю та підвальні приміщення, замінили систему опалення та вікна у під’їздах. Городяни вручили міському голові лист, у якому виклали питання, що потребують втручання влади.

Цього ж дня Олександр Сєнкевич відвідав Інгульський район міста та поспілкувався з мешканцями будинку по вул. Космонавтів, 122Б. Миколаївці організували ОСББ 2,5 роки тому, і за цей недовгий час встигли виконати чимало роботи у власному володінні. Керівник об’єднання Ірина Корольова розповіла, що в будинку відремонтували покрівлю, замінили систему опалення, встановили металопластикові вікна, автономне освітлення, виконали ремонт у під’їздах.

—   До того ж, повністю замінили комунікації в підвалі – це холодна вода та каналізація. Тариф у нас встановлений на рівні 3,9 грн за кв. метр і цих коштів на даний час вистачає, щоб реалізувати першочергові заходи, — зазначила пані Ірина.

При цьому на запитання мера, що ж було зроблено в їх будинку, коли його обслуговував ЖЕК, миколаївці, не задумуючись, в один голос відповіли: «Нічого! Ми взяли будинок в занедбаному стані. ЖЕКи ж нічого не роблять, хоча квартплату ми сплачували справно. А сьогодні ми платимо самі собі». В подальшому городяни планують займатися утепленням будинку.

—         Моя позиція проста – в першу чергу місто фінансово допомагатиме людям, які створили ОСББ, усвідомивши, що ефективне управління їх майном – виключно у їх власних руках, — підкреслив Олександр Сєнкевич.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *