12.09.2017

Шевченко відкинув звинувачення: договір про закупівлю контейнерів ще не підписаний

20952945_1629696687100362_8748417972309170034_nНагадаємо: депутат Павло Зоткін звинуватив управління освіти Миколаївської ради у закупівлі сміттєвих контейнерів за завищеними цінами.

З цієї нагоди віце-мер Євген Шевченко повідомляє:

«Щодо прозорості проведення тендерних закупівель контейнерів збору ТПВ управлінням освіти Миколаївської міської ради

Так, дійсно, управління освіти на сьогоднішній день розглядає оптимальні варіанти щодо закупівлі металевих контейнерів місткістю 1,1 м3 формату «євроконтейнер». Але договір з постачальником ще не підписано.

Хотів би підкреслити, що згідно з законодавством після проведення двох тендерів, які не відбулися, установа має право на проведення переговорної процедури, тобто, укладання прямого договору. Такі переговори наразі ведуться з виробниками контейнерів збору ТПВ.

Щодо контейнерів, які було закуплено адміністрацією Заводського району.

По-перше, контейнери адміністрація придбала у червні поточного року, тобто майже три місяці тому, коли цінова політика була іншою. Крім того, їх вартість (5990 грн за одиницю) обумовлена простішою модифікацією. Разом з тим в даний момент ціна такого контейнеру складає 6 920 грн за одиницю.

Комплектуючі контейнерів для роздільного збирання сміття, які планує закупити управління освіти для міських шкіл, є імпортними, вони якісніші, мають особливу конструкцію, оцинковані, а отже, їх ціна є вищою.

Хотів би зазначити, що заводи-постачальники контейнерів збору ТПВ, чиї пропозиції ми розглядаємо, на даний момент виставляють середню ціну у 8200-8600 грн за од., але оптимальна ціна для нас — 8 000 грн».

Читайте також: Миколаївські шахраї — «продавцігаз плит» — підуть до суду: солодке життя закінчилося

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *