05.06.2018

Що це: дикий непрофесіоналізм чи війна під прикриттям?!

1-1

Тим, що відбувається останні п’ять років в Кривоозерському  ПАЛ, нікого не здивуєш. Те, що в цьому винен Департамент освіти  Миколаївської ОДА, – зрозуміло як день. Формальні відписки «…зі слів адміністрації Кривоозерського ПАЛ», або «…з наданої інформації директора» дістали  так, що хочеться запитати голову Миколаївської ОДА Олексія Савченка лише одне: навіщо ОДА «п’ята нога», навіщо утримувати такий штат в департаменті, щоб ніхто не міг або  просто не хотів розібратися в підпорядкованому йому навчальному закладі? Більше сорока відписок лише в цьому році зі словами: «питання висвітлені у вашому зверненні знаходяться на контролі у департаменті освіти» і що? Хоч одне питання вирішено? Ні! Як прикривали, так і далі прикривають. Ми вказуємо на проблему, яку адміністрація ліцею створює штучно  для боротьби з «порушниками спокою», «писаками» та «крикунами», а департамент навіть не вміло, а як-небудь прикриває злочинну діяльність керівництва ліцею, щоб потім, власне, в своїх же відписках і використати інформацію проти нас.

Читайте також: Працівники Кривоозерського ПАЛ вимагають грунтовної перевірки закладу

05 лютого 2018 року нарешті  відбулася довгоочікувана перевірка навчального закладу департаментом освіти, і що? Вісім сторінок складеної Довідки, в якій підтверджено всі  факти порушень адміністрації Кривоозерського ПАЛ, а за результатом директор Бачинська О.М. не те що не притягнута до відповідальності, а ще й виявила своє бажання покерувати в ліцеї так років  зо п’ять, якщо буде ласка департаменту, взявши участь у конкурсі на зайняття посади директора Кривоозерського ПАЛ, де їй рівних немає, адже в конкурсі участь вона брала одна. Маю впевненість, що департамент їй обов’язково піде назустріч і не відмовить. Звісно, що вказане мною, департамент проігнорує і не візьме до уваги, адже за спиною Бачинської О.М. зі своїми «рекомендаціями»  стоять люди, які мають неабиякий вплив на директора та колектив департаменту, які хочуть стабільно отримувати зарплату, щоб годувати свою сім”ю. Я неодноразово вказував на те, що, якщо не дай Боже, ліцей припинить свою діяльність, буде винен департамент освіти і тільки він, бо знаючи не на словах, а по факту чого вартує рік роботи невмілого та ще й мстивого керівника, наслідки якого вже пожинаємо.

05 червня 2018 року о 10.00 відбудеться засідання експертно – кадрової комісії департаменту освіти Миколаївської ОДА по відбору кандидата на посаду директора Кривоозерського ПАЛ. Чітко відпрацьований план проведення колективних зборів, де 68 голосів «за» Бачинську О.М. (їм також потрібно сім”ю годувати) та 11 – «проти» надасть департаменту потрібний Протокол з дорадчим голосом на користь нинішньої директорки.  Більше того, Бачинська О. М. спрацювала таким чином, щоб не дати можливості бути присутніми на засіданні члену нашої профспілки – невже так боїться ?

Разом з тим, вважаю за необхідне вказати на ті факти з діяльності  нинішньої – майбутньої директорки, якими можливо не володіє департамент, але це є вкрай важливим для розуміння ситуації, в яку знову департамент може втягнути колектив Кривоозерського ПАЛ:

  1. Два незаконних звільнення старшого  майстра Жарчинського Ф.Д., який був поновлений на посаді.
  2. Незаконне звільнення майстра виробничого навчання Білоус Н.В., яка була поновлена на посаді .
  3. Позов майстра виробничого навчання Римарчука О.О. про скасування догани судом задоволено . Догану скасовано.
  4. Позов викладача Підвисоцької О.В. про скасування догани судом задоволено. Догану скасовано. Додам, що попередньо  саме департамент рекомендував Бачинській О. М. зняти догану з викладача, оскільки було явне порушення трудового законодавства, але ж хто їй  департамент, щоб вказувати.
  5.  Бачинська О.М.( чи як фізособа, чи як директор — в двох судах,  так судді і не розібралися) позивається до Первинної профспілкової організації працівників Кривоозерського ПАЛ про захист честі, гідності та ділової репутації і програє в двох інстанціях.

Чи не хочеться департаменту запитати у директора, коли ж  вона виконує свої прямі функціональні обов’язки, якщо два роки поспіль  її постійним місцем роботи, здається, є суд. До речі , судові справи вирішуються далеко не на її користь, особливо остання.

Наразі  в Кривоозерському ПАЛ працює аудиторська перевірка департаменту освіти Миколаївської ОДА. Що може виявити перевірка, яка, по суті, перевіряє сама себе? Сподіваюся, що я помиляюся, і ця перевірка ретельно дослідить факти порушень, на які неодноразово вказували ми.

Шановна Олено Олександрівно Удовиченко, на Вас як нового директора департаменту освіти, особисто мною  покладалися великі надії на позитивні зміни в роботі департаменту та в підпорядкованому навчальному закладі. На превеликий жаль, можливо Вам це невідомо,  стало набагато гірше. Зволікання з висновками, що призводить до фактичного безчинства керівництва ліцею, має досить негативні наслідки. Якщо хтось вважає, що з призначенням Бачинської О.М.  на посаду директора на п’ять років, проблеми у департаменті закінчаться, то я мушу Вас розчарувати. Історія підтверджує, що мстивий директор набагато гірший, ніж невмілий. Щоб у всіх закінчилися проблеми потрібно зважено підійти до призначення керівника ліцею. Зважте, що потрібно всім нам: результативність роботи Кривоозерського ПАЛ, якої можна досить швидко досягти з вмілим керівником,  чи потішити чиїсь амбіції, ціна яких – існування навчального закладу! Щиро бажаю не помилитись!

                                 Із повагою старший майстер Кривоозерського ПАЛ Жарчинський Ф.Д.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *