12.10.2017

Студенти Української Академії Лідерства побували на екскурсії в Миколаївській міській раді

22500982_1694656003930358_693886937_n

У середу, 11 жовтня, на екскурсію до Миколаївської міської ради завітали студенти Миколаївського відділення Української Академії Лідерства (УАЛ).

Юнаків та дівчат зустрів начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олег Соколик, який розповів про історію адміністративної будівлі, повідомляє прес-служба мерії.

Під час екскурсії студенти також побували у сесійній залі і дізналися, яким чином відбувається обрання міського голови і його заступників.

В залі засідань студенти мали можливість поспілкуватися з заступником Миколаївського міського голови Євгеном Шевченко. Студентам УАЛ  він надав змістовну  інформацію про структуру місцевого самоврядування, повноваження виконавчих органів міської ради, діяльність депутатського корпусу.

У своєму зверненні до молоді Євген Шевченко підкреслив, що на сьогоднішній день система державного управління та місцевого самоврядування потребує молодих та кваліфікованих фахівців.

Те, що сьогодні ви берете участь у таких  освітніх проектах свідчить про вашу активну громадянську позицію. Ви — майбутні професіонали, які чітко усвідомлюють куди рухаються і чого досягнуть за декілька років.  Одним з основних завдань міської влади є залучення молоді до навчання в органах місцевого самоврядування, сприяння їх самореалізації та формування резерву молодих кадрів. Зі свого боку ми підтримуватимемо усі ініціативи, і якщо у вас є ідеї щодо розвитку рідного міста, готові розглянути та реалізувати ваші проекти. Цілеспрямована молодь — запорука успіху нашої держави, — зазначив Євген Шевченко.

В ході екскурсії студенти Миколаївського відділення Української Академії Лідерства також ознайомилися з електронною системою для голосування та поставили представникам місцевої влади питання, які їх цікавили.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *