02.09.2018

Сучасний спортмайданчик відкрили 1 вересня у дитячо-юнацькій спортивній школі «Комунарівець» міста Миколаєва

108Бейсбол, вітрильний спорт, веслування на байдарках і каное, плавання —  вихованці всіх без винятку відділень школи зміцнюватимуть фізичну форму на новенькому полі зі спеціальним трав’яним покриттям.

За словами начальника управління фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради Олега Машкіна, фінансування для будівництва сучасного спортивного об’єкту виділяли з міського бюджету в два етапи, протягом 2017 та 2018 років. Вартість майданчика склала біля 1,5 млн грн.

У церемонії відкриття взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник міського голови Володимир Криленко, депутати міської ради Євген Римар та Олена Кисельова, депутат обласної ради Надія Іванова.

Мер Миколаєва наголосив, що спеціалізація спортшколи «Комунарівець» не зміниться, а міська влада планує всіляко сприяти розвитку закладу.

—         У мене є мрія, щоб до 230 річниці міста Миколаєва саме з цього місця стартували змагання з академічного веслування за участі представників внз зі всієї країни. Бажаю вихованцям школи «Комунарівець» спортивних перемог, натхнення та любові до спорту, — сказав Олександр Сєнкевич, – адже ви сьогодні – це Україна завтра.

Міський голова подякував депутатам міської ради, які долучилися до важливої справи, а також батькам юних спортсменів за достойне виховання підростаючого покоління.

Володимир Криленко приєднався до привітань та вручив Почесну грамоту міського голови першому директору спортивної школи «Комунарівець», учаснику навколосвітньої подорожі на яхті «Ікар» Володимиру Терняку. Легендарний миколаївський яхтсмен відзначив, що праця спортсмена – то найважча праця, і побажав юним вихованцям школи покращувати свою майстерність, міцніти і ніколи не полишати заняття спортом.

Коли слово для виступу надали керівнику ДЮСШ «Комунарівець» Івану Куліну, той жартома попросив, щоб його хтось вщипнув, адже досі здається, що це все відбувається уві сні.

—         Довгоочікуване відкриття сучасного спортивного майданчика – це одна з наших маленький мрій. Дякую всім, хто до цього долучився та реалізував, незважаючи на купу складних моментів, — сказав Іван Кулін. – Вітаю вихованців з чудовим початком нового навчального року!

Для того, щоб підкреслити, що Миколаїв, все ж таки, місто на воді, депутат міської ради Олена Кисельова пообіцяла звернутися до керівників усіх фракцій з проханням підтвердити свою любов до водного спорту та наступного року за депутатські кошти від кожної фракції придбати для школи човни.

—         Зичу вам міцності духу та вагомих спортивних досягнень! Ви – наше майбутнє! – звернулася до молоді Олена Кисельова.

Депутат Євген Римар, зі свого боку, подякував юним спортсменам за те, що завдяки їх досягненням Гімн України звучить у європейських містах та країнах.

—         Дякую адміністрації школи за сумлінну роботу, і я впевнений, що це лише початок великого спортивного шляху наших юнаків та дівчат, — відзначив Євген Римар.

Почесні гості вручили спортсменам спортивний інвентар та чимало інших подарунків. Бейсболістам придбали нові комплекти спортивної форми, бейсбольні м’ячі. Відділення веслування на байдарках та каное отримало новенький човен та рятувальні жилети, веслувальні дошки. Незабаром з-за кордону доставлять сучасний човен олімпійського зразку для вітрильного спорту.

Урочиста церемонія відкриття спортивного майданчика завершилася символічним перерізанням стрічки, а міському голові Олександру Сєнкевичу та юному спортсмену Роману Криленку надали право першого удару по м’ячу.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *