12.08.2017

Судно з тоннами гашишу: справу затриманих українських моряків розглядатиме суд Мадрида — МЗС

1

Українців затримали за підозрою в контрабанді наркотиків.

Справу затриманих за підозрою в контрабанді наркотиків українських моряків розглядатиме суд Мадрида. Про це повідомив у суботу, 12 серпня, представник МЗС України Василь Кирилич, пише DW.

За даними департаменту консульської служби, їхній стан нині задовільний, скарг на умови утримання немає. Їм надали адвоката та україномовного перекладача.

Окрім того, на сторінці департаменту у Facebook раніше повідомляли: «Затримання відбулося на підставі Віденської конвенції про боротьбу проти незаконного обігу наркотичних засобів і психотропних речовин та за згоди держави прапора судна. Причина затримання – підозра у перевезенні забороненого вантажу».

У відомстві також додали, що консул підтримує постійний контакт з керівництвом правоохоронних органів, у провадженні яких перебуває справа. Затриманих громадян України забезпечено державним адвокатом та україномовним перекладачем. За результатами контакту консула з адвокатом встановлено, що стан затриманих – задовільний і скарг на умови тримання немає.

Нагадаємо, 8 серпня, у Середземному морі влада Іспанії затримала суховантаж LadyBoss. На борту судна перебував екіпаж з 13 осіб. Із них двоє виявилися болгарами, решта – українці. Також на судні було виявлено 600 мішків з гашишем загальною вагою 18 тонн.

Читайте також: У Кропивницькому СБУ припинила діяльність міжрегіонального конвертцентру з багатомільйонним обігом

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *