13.02.2018

Суто юридичний, без всяких емоцій, коментар щодо «висилки» Саакашвілі – Аркадій Корнацький

21557972_220219881846314_3446105689392391808_n

Перше: українська влада не «вислала» його, а ВИГНАЛА, тому що саме такий термін – «вигнати» — прописаний у Конституції України.

Так пише народний депутат України Аркадій Корнацький на своїй сторінці у Facebook.

Цитую частину другу ст.25 Конституції України:

«Громадянин України НЕ МОЖЕ БУТИ ВИГНАНИЙ за межі України або виданий іншій державі».

Отож Саакашвілі саме ВИГНАЛИ.

Звісно, «високограмотні» експерти, яких українські корупціонери купують вже не поштучно, а «на відро», тут же закричать: «Так то ж ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ, а Саакашвілі ж позбавлений українського громадянства!!!»

Маячня це все, бріх собачий, всі ці тупі балачки про «позбавлення Саакашвілі громадянства», він як був, так і є громадянином України, тому що є частина перша ст.25 Конституції України, яка гласить:

«Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство».

НЕ МОЖЕ БУТИ ПОЗБАВЛЕНИЙ — крапка!

Для тих, хто не просто вміє читати букви, а вміє тлумачити норми права (а їх тут щонайменше дві), цим сказано все:

1) громадянин України не може бути позбавлений громадянства ні в який інший спосіб, ніж за його власним рішенням;

2) тільки сам громадянин України має право прийняти рішення про зміну громадянства.

Все, тільки в цих межах може щось регламентувати закон «Про громадянство»!

Забажавши змінити громадянство або набути, крім українського, громадянства інших держав (друге, третє, десяте — скільки завгодно), громадянин України може зробити це у відповідності до законодавства тих держав, громадянство яких він побажав набути — жодних перешкод для цього українське законодавство не встановлює.

Наголошую: громадянин України може мати, крім українського громадянства, також громадянство іншої держави, навіть декілька громадянств. Для України це нічого не міняє, у правостосунках з Україною цей громадянин залишається громадянином України. Норма ст.4 Конституції України щодо існування в Україні ЄДИНОГО громадянства означає лише те, що не може бути в Україні донецького, одеського, закарпатського тощо громадянства, і абсолютно ніяк не обмежує прав громадян України на набуття іноземних громадянств.

Набувши іноземного громадянства, громадянин України може звернутися до Президента України з письмовим клопотанням щодо припинення свого українського громадянства.

І це письмове звернення — це єдина можлива підстава для видання Указу Президента України про припинення громадянства України!

Єдина, іншої нема!!!

Звертаю увагу на те, що якби навіть громадянин України письмово звернувся до Президента України з проханням припинити його українське громадянство, але при цьому ще не набув іноземного громадянства, Президент не мав би права припинити українське громадянство цього прохача — отакі суворі норми щодо припинення громадянства.

А щодо Саакашвілі було видано Указ наступного змісту: «Визнати таким, що втратив громадянство України»…

Тобто, в якості підстави для «позбавлення» громадянства було використано «положення» Закону України «Про громадянство України», яке прямо протирічить Конституції України — внаслідок чого має застосовуватися норма Конституції, — але і це ще не все: Конституція не наділяє Президента повноваженням визнавати або не визнавати громадян такими, що втратили (або не втратили) громадянство України, нема такого повноваження у Президента!

Внаслідок чого відповідний Указ не породжує щодо громадянства Саакашвілі жодних юридичних наслідків — він як був, так і є громадянином України.

Тож слід констатувати: комуністично-КДБшний метод боротьби з «ворогами державного ладу» тоталітарного СРСР в «правовій та демократичній» Україні перевершено!

Тоді спочатку у повній відповідності до чинного на той час законодавста позбавляли громадянства, потім висилали, тепер «позбавлення громадянства» грубо фальсифікують, і виганяють за межі України громадян України, плюючи і на Конституцію, і на весь світ з усіма правами людини й громадянина разом.

Дуже цікаво, як відреагує на цей всесвітньо-публічний плювок «європейська демократія», начебто схиблена на правах людини. Переконаний — попи..дить і втреться, і буде далі вчити нас, недолугих українців, демократії.

Нагадаємо: Саакашвілі депортували до Польщі — прикордонники

Адвокат Саакашвілі повідомив деталі його затримання

Поднимайтесь с колен! Завтра уже может быть поздно!

One Response to Суто юридичний, без всяких емоцій, коментар щодо «висилки» Саакашвілі – Аркадій Корнацький

  1. Панас says:

    Пане Корнацький, не БРЕШІТЬ! Саакашвілі як був. так і є горомадянином Грузії, а не України, то що йому в єйфорії дали помилково,чи по-кумівськи(де він брихав в анкетах, як і ви зараз брешете) наше громадянство, не дає право назмвати його громадянином України… помилку виправили і слава Богу…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *