06.12.2018

Триває судовий розгляд у справі КС «Флагман»

1eedae1eba0b58bc555bdfa83ce5acc7Наталя Копецька обвинувачується зокрема у заволодіння майном кредитної спілки, шляхом зловживання своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах. 

У Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось чергове судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням голови правління кредитної спілки «Флагман» Наталі Копецької у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.ч. 3, 5 ст.191 та ч. 2 ст.382 КК України(Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Нагадаємо, Наталя Копецька обвинувачується зокрема у заволодіння майном кредитної спілки, шляхом зловживання своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах. Потерпілими від її дій визнано понад 1500 осіб, інформує прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.

Провадження розглядається колегію суддів у складі Володимира Алєйнікова, Світлани Скрипченко, під головуванням Світлани Гречаної.

У судове засідання з’явились 48 осіб, з числа потерпілих вкладників КС «Флагман», переважно пенсійного віку.

У ході засідання, особи, що перебували у залі суду, неодноразово порушували порядок – голосно розмовляли між собою, викрикували питання на адресу сторін, ігнорували вимоги головуючої. Присутнім неодноразово робили зауваження, на які вони майже не реагували.

Поведінка потерпілих значно ускладнювала роботу колегії суддів та уповільнювала хід розгляду.

Відповідно до встановленого порядку, суд досліджував письмові докази одночасно з допитом потерпілих.

Було допитано одного потерпілого, колишнього нотаріуса Анатолія Криницького, вклад якого до кредитної спілки становив понад 830 тис гривень. Останній близько двох годин надавав свідчення про обставини, що стосуються зазначеного кримінального провадження.

Наразі, у зв’язку із завершенням процесуального часу у засіданні оголошено перерву до 14.00 год 22.01.2019 року.

Читайте також Против судьи, которая приняла неправосудное решение по делу КС «Флагман» открыли дело

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *