11.09.2015

ЦВК про партію Пушиліна: щодо участі у виборах рішення ще немає

Інформація про партію "Ми маємо мету", яку очолює один із лідерів "ДНР" Денис Пушилін, на сайті Центрвиборчкому не означає автоматичної участі її у виборах.

Про це йдеться у коментарі речника ЦВК Костянтина Хівренка, пише «Українська правда«.

«На сайті ЦВК у відповідному розділі подано перелік всіх політичних партій, які зареєстровано у Міністерстві юстиції України. Зокрема, партія «Ми маємо мету» зареєстрована в Мінʼюсті 15.07.2013 року», — йдеться у коментарі.

«Щодо участі чи неучасті місцевих організацій політичних партій стане відомо лише після подання ними документів щодо балотування їхніх представників на місцевих виборах до територіальних виборчих комісій», — зазначає Хівренко.

Він наголошує, що дата та номер рішення про участь місцевих організацій політичних партій у цих виборах буде оприлюднена у відповідному розділі на офіційному сайті ЦВК.

«Центральна виборча комісія лише оприлюднює списки політичних партій, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України. При цьому жодним чином не розглядає їх зміст. Тим більше не має жодних юридичних підстав впливати на його зміну», — заявляють у ЦВК.

Реєстрація учасників місцевих виборів почнеться 21 вересня і триватиме три дні.

Документи партії подають у територіальні виборі комісії.

Як відомо, на сайті ЦВК у списку партій, якими «прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у місцевих виборах» партія «Ми маємо мету» записана під номером 138, її головою вказаний Пушилін – один із лідерів т.зв. «ДНР».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *